Miałeś okazje widzieć statuetki w krysztale, ale do tej pory myślałeś o nich jako o wspaniałych prezentach dla rodziny, przyjaciół czy nawet samego siebie? Upominkach, które będą prezentowały bliskie nam osoby, albo bliskie naszemu sercu przedmioty? A może tak wykonać statuetki w krysztale, które będą świetnym prezentem od firmy i pomogą zintegrować wszystkich pracowników?

Z jakiej okazji?

Zastanawiasz się, z jakiej okazji mogłaby być wręczana statuetka? Tutaj wszystko będzie zależało od Ciebie. Z jednej strony możesz ją podarować każdemu pracownikowi. Na przykład na pamiątkę wyjazdu integracyjnego. Dzięki temu każdy będzie się czuł wyjątkowym, a do tego wszyscy będą mieli świetną pamiątkę z dnia, kiedy poprzez luźną atmosferę mogli się poznać z trochę innej strony niż podczas codziennej pracy. Z drugiej możesz zorganizować zawody sportowe, a idealnym dniem do tego będzie integracja pracowników. Wówczas taka zdrowa rywalizacja sprawi wiele radości, a dla wygranych jako nagroda może być przygotowana taka statuetka. Z jednej strony wyróżnisz tych, którzy się najbardziej starali, a z drugiej pokażesz innym, że naprawdę warto się angażować, bo potrafisz docenić to, co robią.

Statuetki z logo firmy

Wielu pracowników lubi się identyfikować ze swoją firmą, zwłaszcza jeśli są zadowoleni z pracy w niej. Dlatego właśnie warto pomyśleć, czy nie podarować im takiej statuetki z logo firmy. Może z okazji podpisania dobrego kontraktu, albo z kolejnej rocznicy istnienia firmy? To nie musi być coś dużego, wystarczy nawet niewielki breloczek wykonany w krysztale prezentujący logo firmy. Jeszcze innym pomysłem na wręczenie pracownikom statuetki w krysztale z wygrawerowanym logo firmy, może być nagradzanie tych, którzy pracują u nas już od wielu lat. Wówczas na takiej statuetce poza logo firmy mogą znaleźć się podziękowania za długoletnią współpracę. Z jednej strony będzie to spore wyróżnienie, a z drugiej elegancki prezent, który z pewnością stanie na półce i będzie się pięknie na niej prezentował. Przemyśl, czy taka statuetka w krysztale nie będzie odpowiednią propozycją dla Twojej firmy. Jest wiele momentów, w których możesz ją wręczyć pracownikom. Czy to wszystkim osobom, czy tylko tym wybranym. Niemniej, jest to elegancki prezent, który sprawi że każdy, kto go otrzyma, będzie wyróżniony, a dodatkowo pokażesz, że potrafisz zaskoczyć i podarować im coś, co jest eleganckie, niecodzienne i przeznaczone tylko dla konkretnego pracownika. Idealnym rozwiązaniem będzie także spersonalizowany grawer.