Tworząc stylizacje, musimy pilnować, aby wszystko idealnie do siebie pasowało, aby każdy element był uzupełnieniem innego. Dlatego też, im ważniejsze jest wydarzenie, w którym mamy wziąć udział, tym więcej czasu powinniśmy poświęcić na dobranie odpowiedniego stroju. To też oznacza, że warto się zastanowić, w którym momencie najlepiej sprawdzi się bluzka z dekoltem i na co powinnyśmy zwracać uwagę, gdy będziemy ją wybierać. Jak się okazuje, taka bluzka z dekoltem może mieć różny krój, kolor, jak i wielkość tego dekoltu, a to oznacza, że nie tylko powinnyśmy się zastanowić, czy takie połączenie do siebie pasuje, ale również czy taka stylizacja jest odpowiednia do sytuacji, w której planujemy wziąć udział.

Jeśli ma być założona bluzka z dekoltem, to warto dopilnować tego, jak będzie się prezentowała cała reszta.

Jaka bluzka z dekoltem nam się podoba?

Przede wszystkim musimy się czuć dobrze w tych ubraniach, które planujemy założyć. Nawet najpiękniejsza kreacja nie będzie na nas dobrze prezentowała, jeśli będzie widać, że źle się w niej czujemy. To też oznacza, że jeśli bluzka z dekoltem sprawia, że tracimy na pewności siebie i nie czujemy się dobrze w takiej stylizacji, to z pewnością nie warto jej zakładać.

Ale jeśli jest wręcz odwrotnie, jeśli taka bluzka z dekoltem sprawia, że czujemy się pewniej, że jesteśmy odważniejsze i czujemy się bardziej kobieco, to z pewnością powinna się ona stać podstawą naszej stylizacji. Oczywiście taka bluzka z dekoltem może być wycięta w półkole, może mieć szpic, może mieć dekolt w łódkę, a to oznacza, że warto sprawdzić, w którym kroju najlepiej się czujemy. Tak, abyśmy miały pewność, że w takiej bluzce będzie nam wygodnie i jednocześnie, nie będziemy musiały się obawiać, że pokazujemy więcej niżbyśmy chciały.

Bluzka z dekoltem powinna pasować do naszej sylwetki

Ogólnie im bardziej zabudowana będzie nasza spódnica, im będzie ona dłuższa, tym bardziej wskazana jest bluzka z dekoltem.

Wówczas nasza sylwetka nie będzie zaburzona, a co się z tym wiąże, będziemy miały zachowane lepsze proporcje. Jednak pamiętajmy przede wszystkim o tym, że taka bluzka z dekoltem powinna być dopasowana do naszej sylwetki. Jeśli mamy szczupłą szyję, to z pewnością bluzka z dekoltem pomoże nam ją dodatkowo wyeksponować i sprawi, że całość stylizacji będzie się lepiej prezentowała. Jeśli mamy duży biust, to z pewnością taka bluzka z dekoltem może być bardziej wycięta, bo całość też będzie się lepiej prezentowała, choć tutaj musimy uważać, aby czasami nie odsłaniać zbyt wiele.

Jeśli do tego dopuścimy, to zamiast prezentować się kobieco i seksownie, będziemy się prezentować wulgarnie, a tego z pewnością byśmy nie chciały. Warto mieć świadomość, że jeśli dół naszej stylizacji tworzy spódnica, to na górze może być bluzka z dekoltem. To jaki będzie on miał być duży i jaki ma mieć kształt, będzie w dużej mierze zależało od naszej sylwetki, a przede wszystkim od wielkości naszego biustu. Dlatego też warto przymierzyć kilka propozycji, aby móc powiedzieć, która bluzka z dekoltem najlepiej pasuje z daną spódnicą.

Wówczas będziemy miały gotowe stylizacje, dzięki czemu później będziemy mogły zaoszczędzić sporo czasu, bo od razu będziemy wiedziały, jakie ubrania możemy ze sobą połączyć. Najważniejsze będzie tutaj to, abyśmy dobrze się czuły w takich stylizacjach, aby podkreślały one mocne strony naszej figury i jednocześnie ukrywały jej mankamenty. Dlatego też musimy się zastanowić, w jakich propozycjach jest nam najwygodniej i które z nich najbardziej dodają nam pewności siebie.